CANON Patron CLI-571Y XL sárga

Ár: 9053 Ft
Állapot: NEW
Elérhetőség: ON_ORDER
Garancia: 12 hónap - Szervizben, Jogszabály szerint:
MPN: 0334C001
Műszaki adatok
| Vonalkód | 4549292032888 |
|---|---|
| Bruttó szélesség | 11 cm |
| Bruttó magasság | 2 cm |
| Bruttó mélység | 10 cm |
| Nettó súly | 0.17928 kg |
| Bruttó súly | 0.2 kg |
| Vámtarifaszám | 3215902000 |
Tulajdonságok
| Gyártó | CANON |
|---|