CANON Lézernyomtató i-SENSYS LBP6030B, A4, FF 18 l/p, 600x600dpi, USB

Ár: 71 756 Ft
Állapot: NEW
Elérhetőség: ON_ORDER
Garancia: 12 hónap - Szervizben, Jogszabály szerint:
MPN: 8468B006
Műszaki adatok
| Nyomtatási Technológia | Lézer |
|---|---|
| Terhelhetőség | 5000 lap/hó |
| Nyomtatási Sebesség (fekete) | 18 |
| Maximális felbontás (fekete) | 2400x600 |
| Papírformátum | A4 (210x297mm) |
| Kezelt Papír max súlya | 163 g/m2 |
| GDI | Igen |
| USB | Igen |
| Memória méret | 32 MB |
| Nyomtatás | Igen |
| Felhasználás jellege | irodai |
| Bemeneti papírtálca | 150 lap |
| Kimeneti papírtálca | 100 lap |
| Kártyaolvasó | Nincs |
| LCD kijelző | Nincs |
| Lapolvasó típusa | Nincs |
| Szkennelés helye | Nincs |
| Biztonság | Nincs |
| Szín | Fehér |
| Vonalkód | 4960999977935 |
| Bruttó szélesség | 55 cm |
| Bruttó magasság | 55 cm |
| Bruttó mélység | 45 cm |
| Nettó súly | 7 kg |
| Bruttó súly | 7 kg |
| Vámtarifaszám | 8443321000 |
Tulajdonságok
| Gyártó | CANON |
|---|
Kapcsolódó termékek
- CANON Lézernyomtató i-SENSYS LBP243dw II, A4, FF 36 l/p, 1200x1200dpi, duplex, USB/LAN/WiFi, 1GB - 129 177 Ft
- BROTHER Lézer MFP NY/M/S DCP-L1630WE, A4, mono, 20 lap/perc, WiFi/LAN/USB, manuál duplex, 2400x600dpi, 128MB - 98 261 Ft
- BROTHER Lézer MFP NY/M/S DCP-L5510DW, A4, mono, 48 lap/perc, LAN/USB/Wifi, ADF, duplex, 1200x1200dpi, 512MB - 238 597 Ft
- XEROX Színes lézernyomtató C410, A4, 40 l/p, duplex, 125.000 ny/hó, 1GB, LAN/USB/WiFi, 1200x1200dpi, 250 lap adagoló - 335 461 Ft