CANON Lézer MFP 3in1 i-SENSYS MF651Cw, színes, A4, 18 l/p, 1200x1200dpi, USB/LAN/WiFi, 1GB

Ár: 196 397 Ft
Állapot: NEW
Elérhetőség: ON_ORDER
Garancia: 12 hónap - Szervizben, Jogszabály szerint:
MPN: 5158C009
Műszaki adatok
| Vonalkód | 4549292188202 |
|---|---|
| Bruttó szélesség | 50 cm |
| Bruttó magasság | 50 cm |
| Bruttó mélység | 60 cm |
| Nettó súly | 28 kg |
| Bruttó súly | 28 kg |
| Vámtarifaszám | 8443310000 |
Tulajdonságok
| Gyártó | CANON |
|---|
Kapcsolódó termékek
- CANON Lézernyomtató i-SENSYS LBP243dw II, A4, FF 36 l/p, 1200x1200dpi, duplex, USB/LAN/WiFi, 1GB - 129 177 Ft
- BROTHER Lézer MFP NY/M/S DCP-L1630WE, A4, mono, 20 lap/perc, WiFi/LAN/USB, manuál duplex, 2400x600dpi, 128MB - 98 261 Ft
- BROTHER Lézer MFP NY/M/S DCP-L5510DW, A4, mono, 48 lap/perc, LAN/USB/Wifi, ADF, duplex, 1200x1200dpi, 512MB - 238 597 Ft
- XEROX Színes lézernyomtató C410, A4, 40 l/p, duplex, 125.000 ny/hó, 1GB, LAN/USB/WiFi, 1200x1200dpi, 250 lap adagoló - 335 461 Ft