CANON Fotópapír + Tinta, RP108, 108db 100x148mm, SELPHY CP

Ár: 19 613 Ft
Állapot: NEW
Elérhetőség: ON_ORDER
Garancia: 12 hónap - Szervizben, Jogszabály szerint:
MPN: 8568B001
Műszaki adatok
| Vonalkód | 4960999617015 |
|---|---|
| Bruttó szélesség | 14 cm |
| Bruttó magasság | 8.5 cm |
| Bruttó mélység | 5.5 cm |
| Nettó súly | 0.053784 kg |
| Bruttó súly | 0.06 kg |
| Vámtarifaszám | 3215902000 |
Tulajdonságok
| Gyártó | CANON |
|---|---|
| Nettó súly | 0.053784 kg |
Kapcsolódó termékek
- BROTHER szalag TZe-561, Kék alapon Fekete, Laminált, 36mm 1.4", 8 méter - 8164 Ft
- BROTHER Etikett címke DK-11240, 102mm x 51mm, Elővágott (stancolt), Fehér alapon fekete, 600 db - 8527 Ft
- COLORWAY Fotópapír, PrintPro matt, 190g/m, A4, 100pc. (PME190100A4) - 3610 Ft
- CANON Fotópapír + Tinta, KC-36IP, 36db 100 x 148mm - 8690 Ft