CANON CanoScan LiDE 300 Síkágyas lapolvasó, A4, 2400x2400dpi, USB, A4 ~6lap/perc, e-mail/PDF funkció

Ár: 43 271 Ft
Állapot: NEW
Elérhetőség: ON_ORDER
Garancia: 12 hónap - Szervizben, Jogszabály szerint:
MPN: 2995C010
Műszaki adatok
| Vonalkód | 4549292119770 |
|---|---|
| Bruttó szélesség | 9 cm |
| Bruttó magasság | 31 cm |
| Bruttó mélység | 42 cm |
| Nettó súly | 2.5 kg |
| Bruttó súly | 2.5 kg |
| Vámtarifaszám | 8471900000 |
Tulajdonságok
| Gyártó | CANON |
|---|
Kapcsolódó termékek
- EPSON Docuscanner - WorkForce DS-970 (A4, 600 DPI, 85 lap/perc, USB, ADF, duplex) - 613 220 Ft
- BROTHER Asztali dokuszkenner ADS4500W, A4, 35 oldal/perc, USB/LAN/Wifi, ADF, duplex, 1200x1200 dpi, 256MB - 249 464 Ft
- CANON IRIScan Desk 6 Pro Dyslexic - A3 Scanner - 291 919 Ft
- CANON IRISCan Desk 7 Business - A3 Desktop Camera Scanner - 287 201 Ft