ASUS Vezetékes / Vezeték Nélküli egér HARPE ACE AIM LAB EDITION USB Optikai, Fehér 36000DPI

Ár: 59 836 Ft
Állapot: NEW
Elérhetőség: ON_ORDER
Garancia: 12 hónap - Pick-up-and-return, 3 év
MPN: P713 ROG HARPE ACE AIM LAB EDITION/WHT
Műszaki adatok
| Bruttó szélesség | 29 cm |
|---|---|
| Bruttó magasság | 48 cm |
| Bruttó mélység | 7 cm |
| Nettó súly | 2.18504 kg |
| Bruttó súly | 2.6 kg |
| Vámtarifaszám | 8471300000 |
Tulajdonságok
| Gyártó | ASUS |
|---|---|
| Garancia | 3 év |
| Nettó súly | 2.18504 kg |
Kapcsolódó termékek
- WHITE SHARK WS GK-2106W/BL-HU COMMANDOS fehér mechanikus billentyűzet, magyar, 88 kék gomb - 19 939 Ft
- MSI ACCY Clutch GM11 symmetrical design Optical GAMING Wired Mouse - 15 349 Ft
- WHITE SHARK GK-002723V2-G-B/BL-HU WAKIZASHI-2/G-B/BL-HU mech.bill.szürke/fekete magyar,kék 64k - 13 589 Ft
- HP vezeték nélküli egér Z3700 - kék/fekete - 12 120 Ft