ASUS Alaplap S1700 ROG STRIX B760-A GAMING WIFI INTEL B760, ATX

Ár: 140 699 Ft
Állapot: NEW
Elérhetőség: ON_ORDER
Garancia: 12 hónap - Szervizben, 3 év
MPN: ROG STRIX B760-A GAMING WIFI
Műszaki adatok
| Chipset | B760 |
|---|---|
| Form factor | ATX |
| Memória típus | DDR5 |
| Memória foglalatok száma | 4 |
| Max memória | 192 bit |
| Processzor foglalat | LGA1700 |
| Vonalkód | 4711387114063 |
| Bruttó szélesség | 28 cm |
| Bruttó magasság | 36 cm |
| Bruttó mélység | 7 cm |
| Nettó súly | 1.904826 kg |
| Bruttó súly | 2.09 kg |
| Vámtarifaszám | 8473302000 |
Tulajdonságok
| Gyártó | ASUS |
|---|---|
| Garancia | 3 év |
| Nettó súly | 1.904826 kg |