ASUS Alaplap S1700 PRIME H610M-R D4-SI INTEL H610, mATX

Ár: 36 050 Ft
Állapot: NEW
Elérhetőség: ON_ORDER
Garancia: 12 hónap - Szervizben, 3 év
MPN: PRIME H610M-R D4-SI
Műszaki adatok
| Vonalkód | 4711081758372 |
|---|---|
| Bruttó szélesség | 22 cm |
| Bruttó magasság | 24 cm |
| Bruttó mélység | 6 cm |
| Nettó súly | 0.710892 kg |
| Bruttó súly | 0.78 kg |
| Vámtarifaszám | 8473302000 |
Tulajdonságok
| Gyártó | ASUS |
|---|---|
| Garancia | 3 év |
| Nettó súly | 0.710892 kg |