ASUS Alaplap S1700 PRIME H610M-K INTEL H610, mATX

Ár: 24 239 Ft
Állapot: NEW
Elérhetőség: ON_ORDER
Garancia: 12 hónap - Szervizben, 3 év
MPN: PRIME H610M-K
Műszaki adatok
| Chipset | H610 |
|---|---|
| Form factor | microATX |
| Memória típus | DDR4 |
| Memória foglalatok száma | 2 db |
| Max memória | 64 GB |
| Processzor foglalat | LGA1700 |
| Vonalkód | 4711081565499 |
| Bruttó szélesség | 26 cm |
| Bruttó magasság | 26 cm |
| Bruttó mélység | 5 cm |
| Nettó súly | 0.738234 kg |
| Bruttó súly | 0.81 kg |
| Vámtarifaszám | 8473302000 |
Tulajdonságok
| Gyártó | ASUS |
|---|---|
| Garancia | 3 év |
| Nettó súly | 0.738234 kg |