ASUS Alaplap S1700 PRIME B760M-K INTEL B760, mATX

Ár: 51 653 Ft
Állapot: NEW
Elérhetőség: ON_ORDER
Garancia: 12 hónap - Szervizben, 3 év
MPN: PRIME B760M-K
Műszaki adatok
| Chipset | Z890 |
|---|---|
| Form factor | Mini ITX |
| Memória típus | DDR4 |
| USB Type-C | 0 db |
| USB 3.2 Gen2x2 | 0 db |
| USB 3.2 Gen2 | 0 db |
| USB 3.2 Gen1 | 0 db |
| LAN | 10/100 Mbps |
| Processzor foglalat | LGA1851 |
| Pci-E x16 5.0 | 0 db |
| PCI | 0 db |
| Bruttó szélesség | 26 cm |
| Bruttó magasság | 26 cm |
| Bruttó mélység | 5 cm |
| Nettó súly | 0.847602 kg |
| Bruttó súly | 0.93 kg |
| Vámtarifaszám | 8473302000 |
Tulajdonságok
| Gyártó | ASUS |
|---|---|
| Garancia | 3 év |
| Nettó súly | 0.847602 kg |