ASUS Alaplap S1700 PRIME B760M-A WIFI INTEL B760, mATX

Ár: 75 401 Ft
Állapot: NEW
Elérhetőség: ON_ORDER
Garancia: 12 hónap - Szervizben, 3 év
MPN: PRIME B760M-A WIFI
Műszaki adatok
| Chipset | B760 |
|---|---|
| Form factor | microATX |
| Memória típus | DDR4 |
| Memória foglalatok száma | 4 |
| Max memória | 128 bit |
| Processzor foglalat | LGA1700 |
| Vonalkód | 4711081982661 |
| Bruttó szélesség | 26 cm |
| Bruttó magasság | 27 cm |
| Bruttó mélység | 6 cm |
| Nettó súly | 0.847602 kg |
| Bruttó súly | 0.93 kg |
| Vámtarifaszám | 8473302000 |
Tulajdonságok
| Gyártó | ASUS |
|---|---|
| Garancia | 3 év |
| Nettó súly | 0.847602 kg |