ASUS Alaplap AM5 TUF GAMING B650-PLUS WIFI AMD B650, ATX

Ár: 95 231 Ft
Állapot: NEW
Elérhetőség: ON_ORDER
Garancia: 12 hónap - Szervizben, 3 év
MPN: TUF GAMING B650-PLUS WIFI
Műszaki adatok
| Chipset | B650 |
|---|---|
| Form factor | ATX |
| Memória típus | DDR5 |
| Memória foglalatok száma | 4 |
| Max memória | 128 bit |
| Processzor foglalat | Socket AM5 |
| Vonalkód | 4711081912651 |
| Bruttó szélesség | 28 cm |
| Bruttó magasság | 34 cm |
| Bruttó mélység | 7 cm |
| Nettó súly | 1.8228 kg |
| Bruttó súly | 2 kg |
| Vámtarifaszám | 8473302000 |
Tulajdonságok
| Gyártó | ASUS |
|---|---|
| Garancia | 3 év |
| Nettó súly | 1.8228 kg |