ASUS Alaplap AM4 PRIME B550M-K AMD B550, mATX

Ár: 47 136 Ft
Állapot: NEW
Elérhetőség: ON_ORDER
Garancia: 12 hónap - Szervizben, 3 év
MPN: PRIME B550M-K
Műszaki adatok
| Chipset | B550 |
|---|---|
| Form factor | microATX |
| Memória típus | DDR4 |
| Memória foglalatok száma | 4 |
| Max memória | 128 bit |
| Raid | Igen |
| HDMI | 1 db |
| DVI | 1 db |
| D-sub | 1 db |
| LAN | Gigabit |
| Processzor foglalat | Socket AM4 |
| Vonalkód | 4718017758284 |
| Bruttó szélesség | 26 cm |
| Bruttó magasság | 27 cm |
| Bruttó mélység | 5 cm |
| Nettó súly | 0.829374 kg |
| Bruttó súly | 0.91 kg |
| Vámtarifaszám | 8473302000 |
Tulajdonságok
| Gyártó | ASUS |
|---|---|
| Garancia | 3 év |
| Nettó súly | 0.829374 kg |