ASROCK Alaplap S1700 B760M PRO RS INTEL B760, mATX

Ár: 61 759 Ft
Állapot: NEW
Elérhetőség: ON_ORDER
Garancia: 12 hónap - Szervizben, 3 év
MPN: B760M PRO RS
Műszaki adatok
| Chipset | B760 |
|---|---|
| Form factor | microATX |
| Memória típus | DDR5 |
| Memória max órajel | 4800 MHz |
| Memória foglalatok száma | 4 |
| Max memória | 192 bit |
| Raid | Igen |
| Sata | 4 |
| USB 3.2 Gen1 | 7 db |
| USB 2.0 | 6 GB |
| HDMI | 1 db |
| Display port | 1 db |
| LAN | 2.5 Gigabit |
| Processzor foglalat | LGA1700 |
| Pci-E x16 5.0 | 1 db |
| PCI-E x16 3.0 | 1 db |
| Hyper M.2 | 3 db |
| Vonalkód | 4710483942723 |
| Bruttó szélesség | 26 cm |
| Bruttó magasság | 28 cm |
| Bruttó mélység | 6 cm |
| Nettó súly | 1.148364 kg |
| Bruttó súly | 1.26 kg |
| Vámtarifaszám | 8473302000 |
Tulajdonságok
| Gyártó | ASROCK |
|---|---|
| Garancia | 3 év |
| Nettó súly | 1.148364 kg |