ASROCK Alaplap S1700 B760M-HDV/M.2 INTEL B760, mATX

Ár: 44 396 Ft
Állapot: NEW
Elérhetőség: ON_ORDER
Garancia: 12 hónap - Szervizben, 3 év
MPN: B760M-HDV/M.2
Műszaki adatok
| Chipset | B760 |
|---|---|
| Form factor | microATX |
| Memória típus | DDR5 |
| Processzor foglalat | LGA1700 |
| Vonalkód | 4710483943485 |
| Bruttó szélesség | 5 cm |
| Bruttó magasság | 26 cm |
| Bruttó mélység | 24 cm |
| Nettó súly | 1.09368 kg |
| Bruttó súly | 1.2 kg |
| Vámtarifaszám | 8473302000 |
Tulajdonságok
| Gyártó | ASROCK |
|---|---|
| Garancia | 3 év |
| Nettó súly | 1.09368 kg |