ASROCK Alaplap AM5 X870 PRO RS WIFI AMD X870, ATX

Ár: 127 381 Ft
Állapot: NEW
Elérhetőség: ON_ORDER
Garancia: 12 hónap - Szervizben, 3 év
MPN: X870 PRO RS WIFI
Műszaki adatok
| Vonalkód | 4710483949333 |
|---|---|
| Bruttó szélesség | 28 cm |
| Bruttó magasság | 35 cm |
| Bruttó mélység | 8 cm |
| Nettó súly | 1.95951 kg |
| Bruttó súly | 2.15 kg |
| Vámtarifaszám | 8473302000 |
Tulajdonságok
| Gyártó | ASROCK |
|---|---|
| Garancia | 3 év |
| Nettó súly | 1.95951 kg |