ASROCK Alaplap AM5 B650M PRO RS AMD B650, mATX

Ár: 75 274 Ft
Állapot: NEW
Elérhetőség: ON_ORDER
Garancia: 12 hónap - Szervizben, 3 év
MPN: B650M PRO RS
Műszaki adatok
| Chipset | B650 |
|---|---|
| Form factor | microATX |
| Memória típus | DDR5 |
| Memória max órajel | 6000 MHz |
| Memória foglalatok száma | 4 |
| Max memória | 192 bit |
| Raid | Igen |
| Sata | 4 |
| USB Type-C | 0 db |
| USB 3.2 Gen2x2 | 0 db |
| USB 3.2 Gen2 | 1 db |
| USB 3.2 Gen1 | 7 db |
| HDMI | 1 db |
| Display port | 1 db |
| LAN | 2.5 Gigabit |
| Processzor foglalat | Socket AM5 |
| Pci-E x16 5.0 | 0 db |
| PCI-E x16 4.0 | 1 db |
| PCI-E x16 3.0 | 1 db |
| PCI | 0 db |
| Hyper M.2 | 1 db |
| M.2 | 2 db |
| Vonalkód | 4710483943096 |
| Bruttó szélesség | 26 cm |
| Bruttó magasság | 28 cm |
| Bruttó mélység | 6 cm |
| Nettó súly | 1.203048 kg |
| Bruttó súly | 1.32 kg |
| Vámtarifaszám | 8473302000 |
Tulajdonságok
| Gyártó | ASROCK |
|---|