ASROCK Alaplap AM5 B650 PG LIGHTNING AMD B650, ATX

Ár: 81 063 Ft
Állapot: NEW
Elérhetőség: ON_ORDER
Garancia: 12 hónap - Szervizben, 3 év
MPN: B650 PG LIGHTNING
Műszaki adatok
| Chipset | B650 |
|---|---|
| Form factor | ATX |
| Memória típus | DDR5 |
| Memória foglalatok száma | 4 |
| Max memória | 192 bit |
| Sata | 4 |
| USB 3.2 Gen2x2 | 1 db |
| USB 3.2 Gen2 | 1 db |
| USB 3.2 Gen1 | 9 db |
| USB 2.0 | 8 GB |
| HDMI | 1 db |
| LAN | 2.5 Gigabit |
| Processzor foglalat | Socket AM5 |
| PCI-E x16 4.0 | 2 db |
| PCI-E x1 4.0 | 2 db |
| Hyper M.2 | 1 db |
| M.2 | 2 db |
| Vonalkód | 4710483940910 |
| Bruttó szélesség | 32 cm |
| Bruttó magasság | 38 cm |
| Bruttó mélység | 9 cm |
| Nettó súly | 1.576722 kg |
| Bruttó súly | 1.73 kg |
| Vámtarifaszám | 8473302000 |
Tulajdonságok
| Gyártó | ASROCK |
|---|---|
| Garancia | 3 év |
| Nettó súly | 1.576722 kg |