Apple TV 4K 3rd Wi-Fi 64GB(2022)

Ár: 100 657 Ft
Állapot: NEW
Elérhetőség: ON_ORDER
Garancia: 12 hónap - Szervizben, Jogszabály szerint:
MPN: MN873MP/A
Műszaki adatok
| Neural Processor Unit (NPU) | Qualcomm Hexagon |
|---|---|
| Vonalkód | 194253097730 |
| Bruttó szélesség | 11 cm |
| Bruttó magasság | 15 cm |
| Bruttó mélység | 8 cm |
| Nettó súly | 0.494725 kg |
| Bruttó súly | 0.55 kg |
| Vámtarifaszám | 8471300000 |
Tulajdonságok
| Gyártó | APPLE |
|---|
Kapcsolódó termékek
- CORSAIR ELGATO STREAM DECK NEO, 8 Testreszabható LCD Billentyű, Testreszabható Infobar, LCD Érintőpanel, fekete - 55 463 Ft
- CORSAIR ELGATO CAM LINK 4K, HDMI Input, fekete - 59 181 Ft
- CORSAIR ELGATO STREAM DECK XL, 32 Testreszabható LCD Billentyű, fekete - 148 064 Ft
- CORSAIR ELGATO 4K X External Videó Rögzítő kártya, 4K144, fekete - 138 811 Ft