Apple Lightning to USB-C kábel (2m)

Ár: 8164 Ft
Állapot: NEW
Elérhetőség: ON_ORDER
Garancia: 12 hónap - Szervizben, Jogszabály szerint:
MPN: MQGH2ZM/A
Műszaki adatok
| Vonalkód | 195949776274 |
|---|---|
| Bruttó szélesség | 7 cm |
| Bruttó magasság | 7 cm |
| Bruttó mélység | 2 cm |
| Nettó súly | 0.035376 kg |
| Bruttó súly | 0.04 kg |
| Vámtarifaszám | 8544429090 |
Tulajdonságok
| Gyártó | APPLE |
|---|
Kapcsolódó termékek
- Nedis CSGL02210BK10 SMA kábel, RP SMA férfi, RP SMA női, Aranyozott, 50 Ohm, Egyetlen árnyékolt, 1 m - 1289 Ft
- LENOVO Kiegészítő kábel - Thunderbolt 4, 0.7m - 21 934 Ft
- Nedis CCGL85230GY200 UTP Cat6 patch kábel, RJ45 aranyozott érintkezők, hossz 20m - 3176 Ft
- KELINE Kábel Patch UTP CAT.5E 2m, Szürke - 761 Ft