Apple 20W USB-C Power Adapter

Ár: 10 596 Ft
Állapot: NEW
Elérhetőség: ON_ORDER
Garancia: 12 hónap - Szervizben, Jogszabály szerint:
MPN: MHJE3ZM/A/MUVV3ZM
Műszaki adatok
| Vonalkód | 195949052637 |
|---|---|
| Bruttó szélesség | 10 cm |
| Bruttó magasság | 10 cm |
| Bruttó mélység | 4 cm |
| Nettó súly | 0.226656 kg |
| Bruttó súly | 0.24 kg |
| Vámtarifaszám | 8517120090 |
Tulajdonságok
| Gyártó | APPLE |
|---|