APC Back-UPS Pro BR650MI, (6 outlets) 650VA LCD 230V LINE-INTERACTIVE szünetmentes, tiszta sinus, AVR

Ár: 101 581 Ft
Állapot: NEW
Elérhetőség: ON_ORDER
Garancia: 12 hónap - Szervizben, 2 év
MPN: BR650MI
Műszaki adatok
| Vonalkód | 731304346937 |
|---|---|
| Bruttó szélesség | 15 cm |
| Bruttó magasság | 25 cm |
| Bruttó mélység | 50 cm |
| Nettó súly | 4.376 kg |
| Bruttó súly | 5 kg |
| Vámtarifaszám | 8504409590 |
Tulajdonságok
| Gyártó | APC |
|---|
Kapcsolódó termékek
- EATON UPS 5E900UD, 5e Gen2, USB DIN, 900VA/480W, Input: Schuko, Output: 2xDIN, Line-interaktív szünetmentes, AVR, torony - 45 593 Ft
- MSI Monitor Business Modern MD272UPSW 27" UHD, 3840x2160, 60Hz, IPS, 4ms, HDMI, DP, USB-C, Pivot, White - SMART - 175 057 Ft
- CYBERPOWER UPS OR1000ERM1U (6xIEC C13) 1000VA 600W 230V RACK szünetmentes tápegység + USB, LINE-INTERACTIVE - 224 790 Ft
- NJOY Szünetmentes ECHO PRO 3000, 3000VA, 2400W, Online, LCD display - 208 643 Ft