APC Back-UPS BX750MI szünetmentes tápegység (6x IEC13), 750VA, 410W 230V, AVR, Line-Interaktív UPS

Ár: 50 781 Ft
Állapot: NEW
Elérhetőség: ON_ORDER
Garancia: 12 hónap - Szervizben, 2 év
MPN: BX750MI
Műszaki adatok
| Vonalkód | 731304410843 |
|---|---|
| Bruttó szélesség | 43 cm |
| Bruttó magasság | 25 cm |
| Bruttó mélység | 19.7 cm |
| Nettó súly | 5.16368 kg |
| Bruttó súly | 5.9 kg |
| Vámtarifaszám | 8504409590 |
Tulajdonságok
| Gyártó | APC |
|---|
Kapcsolódó termékek
- EATON UPS 5E900UD, 5e Gen2, USB DIN, 900VA/480W, Input: Schuko, Output: 2xDIN, Line-interaktív szünetmentes, AVR, torony - 45 593 Ft
- MSI Monitor Business Modern MD272UPSW 27" UHD, 3840x2160, 60Hz, IPS, 4ms, HDMI, DP, USB-C, Pivot, White - SMART - 175 057 Ft
- CYBERPOWER UPS OR1000ERM1U (6xIEC C13) 1000VA 600W 230V RACK szünetmentes tápegység + USB, LINE-INTERACTIVE - 224 790 Ft
- NJOY Szünetmentes ECHO PRO 3000, 3000VA, 2400W, Online, LCD display - 208 643 Ft