APC Back-UPS BE650G2-G (ES) (2+6 Schuko) 650VA (400 W) 230V Power-Saving OFFLINE szünetmentes tápegység, USB

Ár: 56 224 Ft
Állapot: NEW
Elérhetőség: ON_ORDER
Garancia: 12 hónap - Szervizben, 3 év
MPN: BE650G2-GR
Műszaki adatok
| Vonalkód | 731304347217 |
|---|---|
| Bruttó szélesség | 44 cm |
| Bruttó magasság | 19 cm |
| Bruttó mélység | 19 cm |
| Nettó súly | 3.825 kg |
| Bruttó súly | 4.5 kg |
| Vámtarifaszám | 8504409590 |
Tulajdonságok
| Gyártó | APC |
|---|
Kapcsolódó termékek
- EATON UPS 5E900UD, 5e Gen2, USB DIN, 900VA/480W, Input: Schuko, Output: 2xDIN, Line-interaktív szünetmentes, AVR, torony - 45 593 Ft
- MSI Monitor Business Modern MD272UPSW 27" UHD, 3840x2160, 60Hz, IPS, 4ms, HDMI, DP, USB-C, Pivot, White - SMART - 175 057 Ft
- CYBERPOWER UPS OR1000ERM1U (6xIEC C13) 1000VA 600W 230V RACK szünetmentes tápegység + USB, LINE-INTERACTIVE - 224 790 Ft
- NJOY Szünetmentes ECHO PRO 3000, 3000VA, 2400W, Online, LCD display - 208 643 Ft