AMERICAN TOURISTER 88532-1070, Aktatáska 15.6" (Fekete/Narancssárga) -AT WORK

Ár: 17 580 Ft
Állapot: NEW
Elérhetőség: ON_ORDER
Garancia: 12 hónap - Szervizben, 2 év
MPN: 88532-1070
Műszaki adatok
| Vonalkód | 5414847994340 |
|---|---|
| Bruttó szélesség | 45 cm |
| Bruttó magasság | 33 cm |
| Bruttó mélység | 10 cm |
| Nettó súly | 0.46205 kg |
| Bruttó súly | 0.5 kg |
| Vámtarifaszám | 8544421000 |
Tulajdonságok
| Gyártó | AMERICAN TOURISTER |
|---|