AMD AM5 CPU Ryzen 9 9950X3D 4.3GHz 144MB Cache

Ár: 393 156 Ft
Állapot: NEW
Elérhetőség: ON_ORDER
Garancia: 12 hónap - Szervizben, 3 év
MPN: 100-100000719WOF
Műszaki adatok
| Bruttó szélesség | 10 cm |
|---|---|
| Bruttó magasság | 5 cm |
| Bruttó mélység | 10 cm |
| Nettó súly | 0.1 kg |
| Bruttó súly | 0.1 kg |
| Vámtarifaszám | 8471500090 |
Tulajdonságok
| Gyártó | AMD |
|---|---|
| Garancia | 3 év |
| Nettó súly | 0.1 kg |