AMD AM4 CPU Ryzen 5 5500 3.6GHz 19MB Cache

Ár: 50 654 Ft
Állapot: NEW
Elérhetőség: ON_ORDER
Garancia: 12 hónap - Szervizben, 3 év
MPN: 100-100000457BOX
Műszaki adatok
| Bruttó szélesség | 12 cm |
|---|---|
| Bruttó magasság | 10 cm |
| Bruttó mélység | 10 cm |
| Nettó súly | 0.1 kg |
| Bruttó súly | 0.1 kg |
| Vámtarifaszám | 8471500090 |
Tulajdonságok
| Gyártó | AMD |
|---|---|
| Garancia | 3 év |
| Nettó súly | 0.1 kg |