AKYGA notebook hálózati tápkábel, 3 csatlakozós, 3m

Ár: 1506 Ft
Állapot: NEW
Elérhetőség: ON_ORDER
Garancia: 12 hónap - Szervizben, 2 év
MPN: AK-NB-10A
Műszaki adatok
| Vonalkód | 5901720137012 |
|---|---|
| Bruttó szélesség | 10 cm |
| Bruttó magasság | 20 cm |
| Bruttó mélység | 5 cm |
| Nettó súly | 0.193809 kg |
| Bruttó súly | 0.21 kg |
| Vámtarifaszám | 8504403090 |
Tulajdonságok
| Gyártó | AKYGA |
|---|
Kapcsolódó termékek
- Nedis CSGL02210BK10 SMA kábel, RP SMA férfi, RP SMA női, Aranyozott, 50 Ohm, Egyetlen árnyékolt, 1 m - 1289 Ft
- LENOVO Kiegészítő kábel - Thunderbolt 4, 0.7m - 21 934 Ft
- Nedis CCGL85230GY200 UTP Cat6 patch kábel, RJ45 aranyozott érintkezők, hossz 20m - 3176 Ft
- KELINE Kábel Patch UTP CAT.5E 2m, Szürke - 761 Ft