ADATA NB Memória DDR5 16GB 5600Mhz SODIMM CL46

Ár: 136 416 Ft
Állapot: NEW
Elérhetőség: ON_ORDER
Garancia: 12 hónap - Szervizben, 3 év
MPN: AD5S560016G-S
Műszaki adatok
| Bruttó szélesség | 3 cm |
|---|---|
| Bruttó magasság | 15 cm |
| Bruttó mélység | 15 cm |
| Nettó súly | 0.0301917 kg |
| Bruttó súly | 0.033 kg |
| Vámtarifaszám | 8471709800 |
Tulajdonságok
| Gyártó | ADATA |
|---|---|
| Garancia | 3 év |
| Nettó súly | 0.0301917 kg |
Kapcsolódó termékek
- KINGSTON FURY NB Memória DDR5 32GB 4800MT/s CL38 SODIMM Impact PnP - 197 939 Ft
- KINGSTON FURY NB Memória DDR5 8GB 4800MT/s CL38 SODIMM Impact PnP - 70 104 Ft
- KINGSTON Client Premier NB Memória DDR4 16GB 3200MT/s Single Rank SODIMM - 79 901 Ft
- KINGSTON FURY Memória DDR4 32GB 3200MT/s CL16 DIMM (Kit of 2) Beast RGB - 167 296 Ft